Porządek nabożeństw 10 – 24 marca

 

 

Niedziela

 

10

 

1. Niedziela Wielkiego Postu, 1 kl.

 

09.00  ​​​​ Różaniec, Gorzkie Żale ​​ 

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ Możliwość spowiedzi

10.00 ​​ Msza św. śpiewana

 

17.30 ​​ Możliwość spowiedzi

18.00 ​​ Msza św.

​​ 

​​ Posypanie głów popiołem

 

Poniedziałek

 

11

 

dzień ferialny, 3 kl.

 

07.00 ​​ Msza św.

 

 

 

Piątek ​​ 

 

15

 

Piątek Suchych Dni Wielkiego Postu, 2 kl., wsp. św. Klemensa Marii Hofbauera (Dworzaka), Wyznawcy

 

17.30 ​​ Możliwość spowiedzi

18.00 ​​ Msza św.

18.35 ​​ Droga Krzyżowa

​​ 

 

Sobota

 

16

 

Sobota Suchych Dni Wielkiego Postu, 2 kl.

 

08.00 ​​ Msza św.

16.40 ​​ ​​ Różaniec, Możliwość spowiedzi,

17.15 ​​ Nauka I

18.00 ​​ Msza św. ​​ 

18.40 ​​ Nauka II

 

 

Rekolekcje

wielkopostne

 

 

Niedziela

 

17

 

2. Niedziela Wielkiego Postu, 1 kl.

 

09.00  ​​​​ Różaniec, Gorzkie Żale ​​ 

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ Możliwość spowiedzi

10.00 ​​ Msza św. śpiewana (nauka III)

11.30 ​​ Nauka IV

 

17.30 ​​ Możliwość spowiedzi

18.00 ​​ Msza św.

 

 

Rekolekcje

wielkopostne

 

 

Poniedziałek

 

18

 

dzień ferialny, 3 kl., wsp. Św. Cyryla Jerozolimskiego, Biskupa, Wyznawcy i Doktora Kościoła.

 

17.30 ​​ Możliwość spowiedzi

18.00 ​​ Msza św.

18.35 ​​ Różaniec

 

 

 

Wtorek

 

19

 

Św. Józefa, Oblubieńca N.M.P., Wyznawcy i Patrona Kościoła Katolickiego, 1 kl., wsp. ferii Wielkiego Postu

 

17.30  ​​​​ Możliwość spowiedzi

18.00  ​​​​ Msza św. śpiewana

 

 

 

Środa

 

20

 

dzień ferialny, 3 kl.

 

07.00 ​​ Msza św.

 

 

 

Czwartek

 

21

 

dzień ferialny, 3 kl., wsp. św. Benedykta, Opata,

 

17.30 ​​ Możliwość spowiedzi

18.00 ​​ Msza św. śpiewana

18.40 ​​ Wystawienie Najśw. Sakramentu

 

 

Piątek

 

22

 

dzień ferialny, 3 kl

 

17.30 ​​ Możliwość spowiedzi

18.00 ​​ Msza św.

18.35 ​​ Droga Krzyżowa

 

 

Sobota

 

23

 

dzień ferialny, 3 kl.

 

07.30  ​​​​ Możliwość spowiedzi

08.00  ​​​​ Msza św.

 

 

Niedziela

 

24

 

3. Niedziela Wielkiego Postu, 1 kl.

 

09.00  ​​​​ Różaniec, Gorzkie Żale ​​ 

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ Możliwość spowiedzi

10.00 ​​ Msza św. śpiewana

11.20 ​​ Katecheza

 

17.30 ​​ Możliwość spowiedzi

18.00 ​​ Msza św.

 

​​ 

​​