Spotkanie Krucjaty Eucharystycznej – 21.10.2018 (zdjęcia)

W niedzielę 21 października w gdyńskim przeoracie odbyło się kolejne już spotkanie gdyńskiej grupy Krucjaty Eucharystycznej. Dzieci, które aspirują do członkostwa w Krucjacie Eucharystycznej, wzięły udział w spotkaniu. Samo spotkanie odbyło się po niedzielnej Sumie. Po co niedzielnej katechezie dla dzieci w poszczególnych grupach, wszystkie dzieci udały się na wspólny obiad w przeoratowym refektarzu.

Po posiłku odbył się wykład ks. Krzysztofa, w którym mowa była o celu Krucjaty Eucharystycznej, czyli zbawieniu duszy i własnym uświęceniu. Jako środek do tych celów na wykładzie mowa była o cnocie posłuszeństwa.

Po wykładzie przyszedł czas na wspólne gry i zabawy. Szczególnie gra w kalambury spowodowała dużo radości i śmiechu. Następnie wszyscy oddali się „pracy” manualnej, podczas której zostały wykonane kwiaty z papieru. Na samym końcu spotkania odbyły się gry na świeżym powietrzu, gdzie w ciepłym październikowym słońcu grano w wiele gier i zabaw. Wszyscy czekają na kolejne spotkanie w listopadzie.