Spotkanie integracyjne 21.07.2018 (zdjęcia)

Dnia 21 lipca odbyło się spotkanie integracyjne wiernych gdyńskiego przeoratu. Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą w czasie której w trakcie kazania odbył się kolejny wykład konferencji duchowej. Ks. Krzysztof mówił o miłości bliźniego, o tym jak ona powinna wyglądać w życiu codziennym oraz o jej ogromnej wadze. Po Mszy Świętej nastąpiło wystawienie Najświętszego Sakramentu. Po skończonym nabożeństwie udaliśmy się na miejsce spotkania tzn. do chatki Gołębiewo. Po rozpaleniu ogniska, przyrządziliśmy mięsne przysmaczki.

Dla najmłodszych uczestników naszego spotkania były przygotowane atrakcje takie jak strzelanie z łuku i z karabinku, bańki mydlane, siatkówka czy gry zespołowe. Każdy znalazł coś dla siebie. Nie tylko dzieci skorzystały z tych atrakcji, ale i również dorośli.

Można było pospacerować wśród zieleni, odpocząć w cieniu drzew oraz podziwiać lilie wodne, które pięknie rozkwitły na tutejszym stawie. Po kilku godzinach spędzonych wspólnym gronie nadszedł czas na sprzątnięcie chatki oraz pożegnanie się z tym pięknym miejscem mając nadzieję, że spotkamy się tam w następnym roku.