Wiadomości

Porządek nabożeństw 19 – 26 maja

 

 

Niedziela

 

19

 

Niedziela Zesłania Ducha Świętego (Zielone Świątki), 1 kl.

 

06.50 Możliwość spowiedzi

07.00 ​​ Msza św. czytana

08.00 ​​ Możliwość spowiedzi

08.15 ​​ Msza św. śpiewana

09.30 ​​ Godzinki / Możliwość spowiedzi

10.00 ​​ Msza św. śpiewana

11.20 ​​ Projekcja filmu

 

17.30 ​​ Możliwość spowiedzi

18.00 Msza św. czytana

 

 

 

Projekcja filmy dokumentalnego „Miało nie żyć”

 

Poniedziałek

 

20

 

Poniedziałek w Oktawie Zesłania Ducha Św., 1 kl.

 

07.15 ​​ Msza św. czytana (zmiana godziny!)

17.30 ​​ Różaniec / możliwość spowiedzi

18.00 ​​ Msza św. czytana

18.40 ​​ Nabożeństwo majowe

 

 

Nabożeństwo majowe

 

 

Wtorek

 

21

 

Wtorek w Oktawie Zesłania Ducha Św., 1 kl.

 

07.15 ​​ Msza św. czytana (zmiana godziny!)

 

 

 

Środa

 

22

Środa Suchych Dni po Zesłaniu Ducha Św., 1 kl.

 

05.40 ​​ Msza św. czytana (zmiana godziny!)

07.15 ​​ Msza św. czytana (zmiana godziny!)

 

 

 

​​ 

Czwartek

 

23

 

Czwartek w Oktawie Zesłania Ducha Św., 1 kl.

 

07.15 ​​ Msza św. czytana (zmiana godziny!)

17.30 ​​ Różaniec / możliwość spowiedzi

18.00 ​​ Msza św. czytana

18.40 ​​ Nabożeństwo majowe

19.10 ​​ Nauki stanowe

 

Nabożeństwo majowe

 

Nauki stanowe dla mężczyzn

 

Piątek

 

24

Piątek Suchych Dni po Zesłaniu Ducha Św., 1 kl.

 

 

 

 

07.15 ​​ Msza św. czytana (zmiana godziny!)

17.30 ​​ Różaniec / możliwość spowiedzi

18.00 ​​ Msza św. czytana

18.40 ​​ Nabożeństwo majowe

 

Nabożeństwo majowe

 

 

Sobota

 

25

 

Sobota Suchych Dni po Zesłaniu Ducha Św., 1 kl.

 

07.15 ​​ Msza św. czytana (zmiana godziny!)

07.45 ​​ Możliwość spowiedzi

08.00 ​​ Msza św. czytana

 

Spotkanie duszpasterstwo młodzieży

 

Niedziela

 

26

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, 1 kl.

06.50 ​​ Możliwość spowiedzi

07.00 ​​ Msza św. czytana

08.00 ​​ Możliwość spowiedzi

08.15 ​​ Msza św. śpiewana

09.30 ​​ Godzinki / Możliwość spowiedzi

10.00 ​​ Msza św. śpiewana

11.20 ​​ Katecheza

 

17.30 ​​ Możliwość spowiedzi

18.00 Msza św. czytana

 

 

Katecheza dla dorosłych i dzieci

 

Porządek nabożeństw 12 – 19 maja

 

Niedziela

 

12

Niedziela po Wniebowstąpieniu, 2 kl.

0 Możliwość spowiedzi

07.00 ​​ Msza św. czytana

08.00 ​​ Możliwość spowiedzi

08.15 ​​ Msza św. śpiewana

09.30 ​​ Godzinki / Możliwość spowiedzi

10.00 ​​ Msza św. śpiewana

11.20 ​​ Katecheza

 

17.30 ​​ Możliwość spowiedzi

18.00 Msza św. czytana

 

 

Katecheza dla dorosłych i dzieci

 

Poniedziałek

 

13

 

Św. Roberta Bellarmina, Biskupa, Wyznawcy i Doktora Kościoła, 3 kl.

 

07.15 ​​ Msza św. czytana (zmiana)

17.30 ​​ Różaniec / możliwość spowiedzi

18.00 ​​ Msza św. czytana

18.40 ​​ Nabożeństwo majowe

 

 

Nabożeństwo majowe

 

 

Wtorek

 

14

 

Dzień ferialny, 4 kl., ​​ wsp. św. Bonifacego, Męczennika

 

05.40 ​​ Msza św. czytana (zmiana)

07.15 ​​ Msza św. czytana (zmiana)

17.30 ​​ Różaniec / możliwość spowiedzi

18.00 ​​ Msza św. czytana

18.40 ​​ Nabożeństwo majowe

19.10 ​​ Wykład apologetyczny

 

Nabożeństwo majowe

 

 

Spotkanie apologetyczne dla dzieci

 

 

Środa

 

15

 

Św. Jana Chrzciciela de la Salle, Wyznawcy, 3 kl.

 

05.40 ​​ Msza św. czytana (zmiana)

07.15 ​​ Msza św. czytana (zmiana)

 

 

 

​​ 

Czwartek

 

16

 

Św. Andrzeja Boboli, Męczennika, 3 kl., wsp. św. Ubalda, Biskupa i Wyznawcy

 

05.40 ​​ Msza św. czytana (zmiana)

07.15 ​​ Msza św. czytana (zmiana)

17.30 ​​ Różaniec / możliwość spowiedzi

18.00 ​​ Msza św. czytana

18.40 ​​ Nabożeństwo majowe

19.10 ​​ Nauki stanowe

 

Nabożeństwo majowe

 

Nauki stanowe dla niewiast

 

Piątek

 

17

Św. Paschalisa Baylon, Wyznawcy, 3 kl.

 

07.15 ​​ Msza św. czytana (zmiana)

17.30 ​​ Różaniec / możliwość spowiedzi

18.00 ​​ Msza św. czytana

18.40 ​​ Nabożeństwo majowe

 

Nabożeństwo majowe

 

 

Sobota

 

18

 

Wigilia Zesłania Ducha Świętego, 1 kl.

 

07.15 ​​ Msza św. czytana (zmiana)

07.45 ​​ Możliwość spowiedzi

08.00 ​​ Msza św. czytana

09.30 Wyjście pielgrzymki

 

Pielgrzymka do Matemblewa

 

 

Niedziela

 

19

 

Niedziela Zesłania Ducha Świętego (Zielone Świątki), 1 kl.

 

06.50 Możliwość spowiedzi

07.00 ​​ Msza św. czytana

08.00 ​​ Możliwość spowiedzi

08.15 ​​ Msza św. śpiewana

09.30 ​​ Godzinki / Możliwość spowiedzi

10.00 ​​ Msza św. śpiewana

11.20 ​​ Projekcja filmu

 

17.30 ​​ Możliwość spowiedzi

18.00 Msza św. czytana

 

 

 

Projekcja filmy dokumentalnego „Miało nie żyć”

 

Przyjęcie do Arcykonfraterni świętego Szczepana 25 listopada 2023 (relacja i galeria fotograficzna)

 

„Służyć przy ołtarzu […] jest najwyższym przywilejem (z wyłączeniem kapłaństwa), którego może dostąpić osoba świecka”
W dniu 25.11.2023 roku w Przeoracie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Gdyni odbyło się uroczyste przyjęcie kandydatów do gdyńskiej kapituły Arcykonfraterni św. Szczepana, która rozpoczyna swoją działalność.
Historia Arcykonfraterni sięga początku XX wieku, kiedy to została założona przez kapelana Klasztoru Najświętszego Serca w Hammersmith w Londynie – ojca Hamiltona Macdonalda. W dniu 5 listopada 1905 roku Święty Pius X udzielił jej papieskiego błogosławieństwa. Po burzliwym okresie wojen światowych i II Soboru Watykańskiego, została odnowiona w pierwotnym duchu przez FSSPX w Australii w 1981 r.
Czytaj całość →

Dni Skupienia dla Rodzin w Bajerzu 2023 (galeria fotograficzna)

W dniach 25.06.–30.06. rodziny związane z gdyńskim przeoratem FSSPX miały możliwość uczestniczenia w zorganizowanych dla nich Dniach Skupienia dla Rodzin w Domu Formacyjnym w pałacu w Bajerzu. Była to już druga edycja tej inicjatywy integracyjne
Czytaj całość →

1 2 3 8